нотаріус Київ

Черноволова Олена

Черноволова Олена – приватний нотаріус Київ. Свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю № 8671 від 19 грудня 2011 року, видане Міністерсвом юстиції України. Реєстраційне посвідчення № 1290 від 22 березня 2012 року, видане Головним управлінням юстиції в місті Києві. Будемо раді бачити Вас за адресою: м. Київ, пр-т 40-річчя Жовтня (Голосіївський проспект), 58а, оф.26. У Вас також є можливість записатися до нотаріуса через форму на сайті.

КИЇВ | ГОЛОСІЇВСЬКИЙ РАЙОН

ПРЕМІУМ СЕРВІС

Ми раді вирішити будь-яке юридичне питання
Дружня атмосфера
У нашому затишному офісі ви можете відчувати себе як вдома
Комфорт
Професійність членв нашої команди дозволяє надавати послуги якнайшвидше
Швидкість

Відгуки

Дякуємо, що допомагаєте нам стати краще!

Повернутись на сайт

Николай

К Елене пришел по рекомендации друга. И уже в течении нескольких часов получил на руки готовый нотариальный перевод нескольких документов. Спасибо за оперативность.

Александр

Без проблем перевел документ онлайн!

Григорий

Елена, большое спасибо за помощь. Вы отличный специалист. И отдельное спасибо за то, что все быстро сделали.

Любовь Семенівна

добре

ВСІ ВІДГУКИ

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Погодьтеся, в будь-якій сфері ми шукаємо професіонала, людину якій можна довіритися, не сумніваючись у її компетентності і кваліфікованості. Приватний нотаріус Олена Черноволова відповіла на деякі поширенні запитання:
Що вигідніше дарування або купівля-продаж?

В даному випадку все залежить від ступені споріднення – якщо мова йде про першу ступінь (тобто діти, батьки, подружжя), то безсумнівно вигідніше подарувати, так як з обов’язкових витрат виникає тільки держмито. Якщо ж мова піде про другу ступінь споріднення, або взагалі про сторонніх осіб – то в певних випадках вигідніша купівля-продаж, бо з обов’язкових витрат виникає держмито і пенсійний внесок, що сумарно складає 2% від оцінки. А ось при даруванні особі, яка не є родичем першого ступеня, у останнього виникає 5% податок.

Якщо укладається попередній договір, чи потрібно платити держмито вдруге при укладенні основного?

При оформленні попереднього договору купівлі-продажу нерухомості передається аванс або завдаток у рахунок оплати повної суми від суми основного договору. На цьому етапі все зрозуміло, при укладенні основного договору купівлі-продажу платиться вся сума, закріплена в попередньому договорі купівлі квартири, за винятком суми раніше сплаченого за попереднім договором авансу. Платити держмито двічі не знадобиться і при укладенні основного договору купівлі-продажу, сплачене раніше при укладанні попереднього договору, держмито буде враховано.

МЕТА

ПЛЮСИ РОБОТИ З НАМИ

МІСІЯ